Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
przemoc
Autor Wiadomość
pietruszka 
Moderator


Pomogła: 232 razy
Wiek: 55
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 5464
Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 14:02   

Tomoe napisał/a:



A mi inna "Ociec prać?" 8|
 
     
koka 
Towarzyski
uzależniona od śmiechu


Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 165
Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 16:56   

Cytat:
3. Usmiechasz sie pod nosem i lekko kiwasz głowa .
4 . Dzwonisz do ... i smiejesz sie w głos
5 .Bierzesz kogo tam masz pod reka i idziesz na plac zabaw - do kina 0 do nibylandii albo jakiejs inne cholery a jak wracasz to mowisz - kuzwa bylo bosko



rufio, chyba nie o to chodzi, zeby udawać, ze mam fajne życie w którym mąż nie bierze udziału, tylko zeby sobie je naprawdę zorganizować. Po co mówić "było bosko", zeby go drażnic i prowokować?
Ja robiłam wręcz odwrotnie, mówiłam ze idę na zakupy, wracałam z siatkami, a ze było bosko w między czasie to raczej starałm się ukryć. I to mu dawało do myślenia, bo jednak zauważał ze coś sie dzieje za jego plecami. I zaczynał zauważać, ze kurde, radzi sobie beze mnie :roll:
Ostatnio zmieniony przez koka Pią 12 Lut, 2010 17:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
rufio 
Uzależniony od netu
rozkojarzony



Pomógł: 57 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 3387
Skąd: Wyższy Śląsk
Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 20:03   

Ja moja droga nie powiedziałem żeby udawac - ja powiedziałem żeby cos przyjemnego zostawic tylko dla Siebie . Pokazac ze bez niego tez moge zyc i to wcale przyjemnie - no moze nie tak jak z nim kiedy bylo dobrze ale w miare przytomnie i normalnie .Skoro on woli butelke niz spacer ze mna czy zakupy to nie znaczy ze Ty lub podobne istoty maja sie zamartwiac i plakac i blagac zeby bylo dobrze .Chodzilo mi o to aby pokazac ze zyje i chce się cieszyc kazda chwila a on niech pomysli co traci i co straci kiedy nie oprzytomnieje . Bo przeciez umiesz sie śmiac i cieszyc zyciem i byle czym tez - prawda .
_________________
I tak wszyscy skończymy w zupie .
 
     
koka 
Towarzyski
uzależniona od śmiechu


Dołączyła: 23 Wrz 2009
Posty: 165
Wysłany: Pią 12 Lut, 2010 20:41   

no to chodzi nam o to samo :)
 
 
     
Jagna 
Gaduła


Pomogła: 16 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 09 Paź 2008
Posty: 932
Wysłany: Sob 13 Lut, 2010 12:05   

marzena1974 napisał/a:
chce zlikwidować komputer bo zauważył że sie zmieniłam nawet jak pisze na forum i jak czytam jak to powiedział już ,zrobli mi i pranie móżgu


Taka sam jazda , jak u mnie była.
Gdy byłam według niego "niegrzeczna" zabierał komputer. Kupiłam swój, zabepieczyłam hasłem... to odłączał mi internet, przy okazji synowi, a robił to tak skutecznie (w końcu jego branża), że nikt nie potrafił uruchomić netu.
Myślał, że ograniczając mi kontakt ze światem zewnętrznym ja spokornieję i będzie miał pełną kontrolę nade mną.
Na początku to mnie było głupio i przykro, ale później oficjalnie znajomym, rodzinie mówiłam jak postepuje mąż.
Był wściekły na to, że przestałam się bać i zaczynam mówić.
Co nazywał nielojalnością małżeńską :wysmiewacz: :mgreen: :mgreen:
Także Marzeno warto i nalezy mówić ludziom, którzy moga i chcą pomóc co się naprawde dzieje u Was, sięgnij po pomoc, jestem przekonana że ja otzrymasz.
Trzymaj się cieplutko :)
_________________
Rozwój zaczyna się w momencie wyjścia ze strefy wygody.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 7