Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Wiedźma
Śro 03 Kwi, 2019 18:51
Badanie
Autor Wiadomość
adam791 
Obserwator


Wiek: 28
Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 0
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2019 15:48   Badanie

Hej,

Jestem studentem psychologii i prowadzę badania na temat wpływu momentu uzależnienia się ojca (przed lub po 10 roku życia dziecka) na rozwój syna. W badaniu mogą wziąć udział mężczyźni w wieku od 18-25lat, których ojciec był lub jest aktualnie uzależniony od alkoholu.
Szczególnie zależy mi na tej grupie osób, których ojciec uzależnił się od alkoholu po 10 roku życia. Proszę pomóżcie mi dokończyć moje badania.
Badanie trwa 23 minuty. Składa się z kilku testów, których wypełnianie może pomóc się zastanowić nad własnym siebie spostrzeganiem.
Jeśli spełniasz powyższe kryteria, a zwłaszcza wtedy gdy Twój ojciec uzależnił się po 10 roku życia proszę wypełnij ankietę i wspomóż w ten sposób naukę oraz moje studia psychologiczne.
Badanie jest całkowicie anonimowe. W ankiecie podany jest mój adres email na który można kierować do mnie wszelkie pytania odnośnie badania.

Z góry dziękuje za waszą pomoc oraz poświęcony czas :)


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1e_LR7aZ2lGXvci96c6ZzbpP9-K0TC2LjH5m6QV1QwwCs9A/viewform?usp=sf_link
 
     
adam791 
Obserwator


Wiek: 28
Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 0
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 15:48   

Do zakończenia badania zostało mi już tylko 16 ankiet od synów, których ojcowie uzależnili się od alkoholu po ich 10 roku życia. Jeśli należysz do tej grupy, a wciąż zastanawiasz się nad wypełnieniem ankiety to gorąco zachęcam do pomocy i wzięcia udziału w badaniu. Jednocześnie dziękuje tym wszystkim, którzy zdecydowali się i już wzięli w nim udział.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13