Strona Główna Forum Wolnych od Alkoholu
"DEKADENCJA"

czyli rozmowy o alkoholizmie oswojonym i nie tylko...


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Życie u boku alkoholika
Autor Wiadomość
Karina
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Cze, 2020 15:12   

OSSA napisał/a:
Cytat:
Jesteś DDA tylko się tego wypierasz



Cytat:
Pewnie rodzice nie dbali o ciebie wystarczająco dlatego związałas się z byle kim żeby tylko ktoś wziął odpowiedzialność za twoje zycie.


Napisałam długiego posta ale go skasowałam, jeśli ktoś wie lepiej, ocenienia choć nie ma zielonego pojęcia o czym piszę. To nic innego jak hejt , a takie gry się nie bawię .

Lecę :ossa: :papa2:


Ależ kochana to byl tylko sarkazm i aluzja do odpowiedzi ktore sama otrzymywalam od uzytkownikow tego forum. :oops:
Ostatnio zmieniony przez Czw 11 Cze, 2020 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karina
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Cze, 2020 15:14   

Maciejka napisał/a:
A tak ktoś napisał na forum?
Ja z czyjąś opinia albo się zgadzam albo nie. Czasem z przekory sobie się podrocze z kimś. Zwykle mi po paru wpisach mija.
Teraz też mam akurat taka niejasna sytuację , że chodzi o niesprawiedliwość ale nie dyskutuje z ta osoba choć mnie to zabolało. Nie jest to osoba z forum.


Tak, ty tak napisalas.

Maciejka napisał/a:
Karina, nie każde dziecko alkoholika jest dda ale każde dda jest wspôłuzaleznione. Gdybyś wyszła z dda to nie probowalabys uratować kogoś kto tego ratunku nie chce.
Miałaś jakaś terapię doraźną ale masz cechy dda. Może mylisz litość z miłością. Osoba co wyszła z dda nie będzie ratować innych wbrew ich woli.
Ostatnio zmieniony przez Czw 11 Cze, 2020 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3825
Wysłany: Czw 11 Cze, 2020 15:30   

Dobra terapia DDA to min, praca nad taką cechą jak mylenie litości z miłosicą. To praca nad tzw, głodem miłosci, jakktos nie dostał od rodziców miłosci, bezpieczenstwa, cepła, nie dostał wzorca jak budować bliskosc, jak być partnerem to wtedy szuka na wąłsną ręke tego czego nie znajdzie w innych ludziach, np. miłosic.
Chcesz miłosci to zacznij ją dawać, chcesz akceptacji to akceptuj siebie, itp itd.
Skoro Twoim celem jest udowadnianie swoich racji i wykłocanie sie kto ją ma to źle trafiłaś, Mnie taka dyskusja nie interesuje.
A sarkazm, ironia to złosc nieumiejetnie wyrazana. Dużo jeszcze masz pracy and sobą.
 
     
Maciejka 
Uzależniony od netu
dawniej perełka



Wiek: 54
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 3825
Wysłany: Czw 11 Cze, 2020 15:47   

Moje dzieci mówią; chcesz pić - twoja sprawa, jak straszy , ze cos zrobi to odp; jak chcesz.
Mówią też , faceci z problemami mnie nie interesują.
 
     
Karina
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Cze, 2020 17:12   

Maciejka napisał/a:
Dobra terapia DDA to min, praca nad taką cechą jak mylenie litości z miłosicą. To praca nad tzw, głodem miłosci, jakktos nie dostał od rodziców miłosci, bezpieczenstwa, cepła, nie dostał wzorca jak budować bliskosc, jak być partnerem to wtedy szuka na wąłsną ręke tego czego nie znajdzie w innych ludziach, np. miłosic.
Chcesz miłosci to zacznij ją dawać, chcesz akceptacji to akceptuj siebie, itp itd.
Skoro Twoim celem jest udowadnianie swoich racji i wykłocanie sie kto ją ma to źle trafiłaś, Mnie taka dyskusja nie interesuje.
A sarkazm, ironia to złosc nieumiejetnie wyrazana. Dużo jeszcze masz pracy and sobą.


Ty chyba tez masz jakis problem skoro za wszelką cene próbujesz mi wpoić że powinnam się leczyć.
Nie akceptuje siebie? nie umiem dawać milosci? jestes psychiatrą i umiesz stawiać diagnozy na podstawie wpisów na forum? no brawo. i kto tu się wykłóca?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Google
WWW komudzwonia.pl

antyspam.pl


Alkoholizm, współuzależnienie, DDA. Forum wsparcia
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14